اپ میکرز

تبدیل سایت به اپلیکیشن

خانه نحوه انتشار اپلیکیشن در مارکت ها

نحوه انتشار اپلیکیشن در مارکت ها

نحوه انتشار اپلیکیشن در مایکت ها

یکی از پرتکرارترین سوالات کاربران ما، نحوه انتشار اپلیکیشن در مارکت های کافه بازار و مایکت هست.
به همین دلیل تصمیم گرفتیم در این مقاله به نحوه انتشار اپلیکیشن هایی که از ما دریافت میکنید، در کافه بازار یا مایکت بپردازیم. پس تا اخر این مقاله با ما همراه باشید.

قبل از خرید:
حتما دقت داشته باشید که محتوای وب سایت شما باید از قوانین کافه بازار یا مایکت پیروی کنه، در غیر این صورت اجازه انتشار به شما داده نمیشه. 
لطفا حتما این لینک رو مطالعه کنید.

بعد از خرید:
اپلیکیشن برای شما ارسال میشه و ایرادات احتمالی اگر وجود داشته باشه تصحیح میشه. بعد از تایید نهایی، شما باید نکات زیر رو به دقت اجرا کنید.

تایید اپلیکیشن توسط گوگل پلی

هر اپلیکیشن بعد از ساخته شدن، نیاز به تایید گوگل داره. تیم ما بعد از ساخت هر اپلیکیشن، درخواست تایید رو به گوگل ارسال میکنه. مدت 3 تا 10 روز ممکنه طول بکشه تا اپلیکیشن شما توسط گوگل تایید بشه. در این مدت شما نمیتونید اپلیکیشن رو در مارکت ها بارگزاری کنید. 
تا قبل از تایید گوگل، هنگام نصب اپلیکیشن یک پیغام مشابه عکس زیر دریافت میکنید که باید Install Anyway رو کلیک کنید. بعد از تایید گوگل، هنگام نصب این ارور برای شما نمایش داده نمیشه. 
پس وقتی این پیغام هنگام نصب برای شما ظاهر نشد، ینی گوگل اپلیکیشن شما رو تایید کرده.

google play

ارسال ایمیل تاییدیه به مارکت ها

نکته دومی که باید رعایت کنید، ارسال یک ایمیل تایید از ایمیل وب سایتتون به ایمیل کافه بازار یا مایکت هست. که نشون بدین صاحب این اپلیکیشن و وب سایت شما هستید.

ایمیل کافه بازار: [email protected]
ایمیل مایکت: [email protected]

به عنوان مثال:
برنامه با نام بسته‌ی **** (به جای ستاره ها نام بسته ای که بعد از تحویل اپلیکیشن به شما داده میشود را جایگزین کنید) متعلق به سایت ما بوده و توسعه‌دهنده‌ی برنامه با ایمیل ****** (ایمیلی که با آن در کافه بازار یا مایکت ثبت نام کرده اید) برای بارگذاری و انتشار آن در کافه‌بازار، مورد تأیید است.
بعد از ارسال معمولا تا یک روز جواب ایمیل شما رو با یک کد پیگیری میدن. شما باید هنگام انتشار اپلیکیشن این کد پیگیری رو هم براشون بفرستید.

برای اطلاعات بیشتر درباره ارسال ایمیل به کافه بازار کلیک کنید.

قرار دادن لینک حریم خصوصی

***************************

نکته سومی که باید رعایت کنید، قراردادن لینک حریم خصوصی یا قوانین، در وب سایتتون هست. پیشنهاد میشه در صفحه ثبت نام یا ورود کاربر لینک صفحه حریم خصوصی یا قوانین رو بذارید.

برای اطلاعات بیشتر درباره حریم خصوصی کلیک کنید.

متاسفانه برخی از کاربران بدون رعایت این موارد (با وجود تذکر چندین باره همکاران ما) اقدام به انتشار اپلیکیشن می کنند.

قابل به ذکره که کافه بازار و مایکت به ازای هر بار درخواست انتشار اپلیکیشن، یک خروجی جدید با ورژنی بالاتر از ورژن قبلی، از شما درخواست میکنند.
بنابراین به دلیل حجم زیاد سفارشات، و تعهد ما نسبت به تحویل یک روزه اپلیکیشن، در صورتی که کافه بازار یا مایکت به دلیل مواردی که بالا گفته شد، اپلیکیشن شما رو تایید نکنند. هزینه 30 هزارتومان برای خروجی جدید از شما دریافت خواهد شد.

اما در صورتی که اپلیکیشن شما به غیر از موارد گفته شده بالا و جزئیات فنی اپلیکیشن مورد تایید قرار نگیره، تیم اپ میکرز پشتیبان شما در تمامی مراحل انتشار اپلیکیشن هست و اگر مشکلی از سمت ما باشه حتما در سریع ترین حالت ممکن رفع خواهیم کرد و خروجی جدید رو براتون به صورت رایگان ارسال میکنیم.

 

متن این مقاله به صورت خیلی ساده و عامیانه نوشته شده تا باعث سردرگمی کاربران نشود.


برای اطلاعات بیشتر یا سوالات احتمالی، می توانید از طریق تلگرام یا واتس اپ با ما در تماس باشید.